Dnes je čtvrtek 16.08.2018  |  
domů  |   tisk  |   mapa webu  |   napište nám
TJ Sokol Březí

Něco z historie:

6. srpna 1911 byl v naši obci Bratelsbrunn (Březí), založen tělovýchovný spolek. Po II. světové válce byla sportovní činnost v naši obci obnovená v roce 1946, pod dnešním názvem TJ Sokol.


Sportovní činnost naši TJ Sokol je ryze fotbalová. Zatím žádná  další sportovní činnost v obci není natolik rozšířená a také hraná jako fotbal. Proto se také naše TJ snaží na fotbalovém hřišti nejenom v kategorií mužů ale hlavně mládeže, vytvářet podmínky proto, aby naše omladina neseděla jenom u počítačů a různých počítačových her ale také jak na hřišti, tak i v naši obecné sportovní hale v zimním období, snažila rozvíjet svoje fotbalové dovednosti.

Ve í fotbalové sezóně ročníku 2011-2012  jsme zastoupení v mládežnických kategoriích okresních soutěží těmito mužstvy:

Mladší přípravka, ročník narození 2003 a mladší, počet hráčů 8

Starší přípravka, ročník narození 2001 a mladší, počet hráčů 10

Mladší žáci, ročník narození 2000 a mladší, počet hráčů 18

Starší žáci, ročník narození 1998 a mladší, počet hráčů 13

Dále do této kategorie mládeže ještě patří hráči mladší 18 let, kategorie dorost, letos neobsazené. Těch je dalších 6. Jak vidíte, v mládežnických kategoriích se staráme sportovní  budoucnost 67 dětí. Dále máme dvě mužstva mužů. A a B muži, jsou hlavně ty, na které se chodíte dívat na hřiště na jejich hru a povzbudit je. Tady ty počty sportujících se pohybuji řádově u každého mužstva kolem 15 hráčů.